“Сумські дебати” – Двоє жителів Сумщини постануть перед судом за спробу дати хабар поліцейським

138

Зловмисники, один з яких мешканець Лебединщини, а інший Роменщини, запропонували працівникам поліції гроші за непритягнення до відповідальності за скоєння різного роду правопорушень.

У першому випадку увагу співробітників відділення поліції №3 (м. Лебедин) привернув 60-річний чоловік. Під час особистого огляду у нього поліцейські виявили згорток зі вмістом рослин коноплі. Бажаючи уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, чоловік запропонував правоохоронцям гроші.

А в с. Борозенка, що на Роменському районі, працівники поліції зупинили транспортний засіб ВАЗ-21101 під керуванням 50-річного чоловіка. Перевіряючи документи, поліцейські виявили, що водій перебував за кермом із ознаками алкогольного сп’яніння. Під час складання адміністративного протоколу, чоловік, бажаючи уникнути відповідальності за скоєне правопорушення, запропонував поліцейським гроші.

В обох випадках поліцейські від пропозиції відмовилися. А дії чоловіків кваліфікували за ч.1 ст.369 Кримінального кодексу України «Пропозиція, обіцянка чи надання неправомірної вигоди службовій особі». Санкція даної статті передбачає наказання у вигляді обмеження волі на строк від двох до чотирьох років, або позбавлення волі на той самий рядок.

Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ

Читайте нас також у ІНСТАГРАМ

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/dvoye-zhiteliv-sumshhini-postanut-pered-sudom-za-sprobu-dati-habar-politsejskim[ad_2]

Source link

" " " "