TOPNews – Новий будинок Ані та Гжегожа Бардовських із програми «Фермер хоче дружину» чорного кольору. Подивіться їхні особисті фотографії!

146

Аня та Гжегож Бардовські познайомилися завдяки програмі «Фермер шукає дружину» на TVP1. Вони щойно переїхали у свій новий дім. Чорний дім Бардовських викликав суперечки серед інтернет-користувачів. «Було багато голосів підтримки. Також була ненависть. Нас це зовсім не стурбувати, бо нам дуже подобається такий будинок, – каже Ганна Бардовська. Дивіться фотографії!

В основному займається рослинництвом. Його поля включають цукрові буряки, ячмінь та кукурудзу. Він брав участь у програмі «Фермер хоче дружину», бо хотів знайти кохання всього свого життя. І знайшли. Він закохався в Аню майже з першого погляду.

«Варто було взяти участь у цій програмі. Ми були під сильним стресом, але нам добре разом, у нас чудова сім’я. Програма змінила нашу життя – розповіла Ганна Бардовська у програмі «Питання до завтраку» на TVP.

У Бардовських двоє чудових дітей, а нещодавно – гарний будинок, який будували 2 роки. Має 210, а з гаражем 260 кв. Його збудували біля ферми Гжегожа. Варто звернути увагу на чорний фасад та чорну крышу.

«Було багато голосів підтримки. Також була ненависть. Нас це зовсім не стурбувати, бо такий будинок нам дуже подобається – розповіла у програмі Ганна Бардовська.

[ad_2]

Source link

" " " "