“Сумські дебати” – У центрі села у Буринській громаді невідомі зрубали понад 200 дерев

209

Державна екологічна інспекція в Сумській області опрацювала звернення громадян щодо порубу насаджень на вул. Луговій с. Діч Конотопського району. Заявники повідомили, що невідомі їм особи без жодного обґрунтування причин масово спилюють дерева у самому центрі села.

Задля перевірки зазначеної інформації екоінспектори виїхали на місце подій, але «лісорубів» там не заскочили. У ході обстеження території вони виявили 207 пнів різних діаметрів від донедавна сиростучих дерев кількох порід.

Щоб встановити підстави та обставини для порубу, Інспекція надіслала запит керівництву Буринської міської територіальної громади щодо надання копій актів обстежень зелених насаджень та правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Проте, запитуваної інформації у міськраді не надали, що може свідчити про фактичну відсутність дозволу на видалення дерев.

Отже, Інспекція звернулася до поліції для внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Після встановлення винних осіб зловмисникам доведеться сплатити 180,5 тис. грн., – саме такою є загальна сума збитків, завданих самовільним порубом зелених насаджень біля с. Діч.

Читайте нас також у ТЕЛЕГРАМ

Читайте нас також у ІНСТАГРАМ

Поділитися в соціальних мережах

Джерело https://debaty.sumy.ua/news/u-tsentri-sela-v-burinskij-gromadi-nevidomi-zrubali-ponad-200-derev[ad_2]

Source link

" " " "