Telegram News UA – 🖼 311-й день війни: передноворічний обстріл України, повернення з полону 140…

70

Pravda Gerashchenko

311-й день війни: передноворічний обстріл України, повернення з полону 140 наших Захисників, смерть колишнього Папи Римського

✔️ Путін “привітав” українців 20 ракет. Навіть у світле свято кремлівський тиран не може дати спокій Україні. 12 снарядів були перехоплені нашими системами ППО. Вдалося уникнути серйозних ушкоджень української енергосистеми Проте постраждала низка міст: Київ, Миколаїв, Хмельницькийа також Запорізька область. У столиці загинув одна людина, понад двадцять дістала поранення. Майже стільки ж загалом постраждали і в інших регіонах України.

✔️Серед постраждалих у Києві під час обстрілу виявився японський журналіст видання “Асахі Сімбун” Ватару Секіта.

✔️Помер Папа Римський на спокої Бенедикт XVI. Йозеф Ратцінгер помер у віці 95 років. Він був першим за кілька століть понтифіком родом із Німеччини. Апостольський престол Бенедикт займав з 2005 до 2013 року. Після зречення жив у маленькому монастирі Mater Ecclesiae у Ватикані.

✔️Чудовий новорічний подарунок: 140 українців та українок сьогодні повернулися додому з російського полону. Серед них, Захисники Маріуполя, острови Зміїний, Добровольці ТРВ із Славутича, а також Бійці з Бахмутського спрямування.

ДжерелоSource link