Межа жовтня та листопада є сприятливим періодом для злотого. Покупці валюти потроху забувають про курси долара вище 5 злотих і наближення до цієї межі курсу євро. Опівдні 2 листопада за євро потрібно було заплатити лише 4,70 злотих, менше ніж 4,75 злотих за долар, навіть за швейцарський франк, який, здавалося, назавжди подолавши межу в 5 злотих – трохи більше 4,76 злотих. Тестом на цей рівень мало стати ухвалене в середу рішення ФРС щодо відсоткових ставок для долара США. Згідно з очікуваннями ринку, Резерв підвищивши відсоткові ставки за долар на 75%. Ринок відреагував сильним стрибком вартості долара, але у четвер, 3 листопада, рано вранці все, здавалося, повернулося у тренд – долар фактично був 3 гроші, а швейцарський франк – пенні, але все ще далеко до ставки вище за 5 злотих. Чергове зміцнення злотого принесли у суботу. Увечері 5 листопада швейцарський франк коштував лише 4,73 злотих, а долар подешевшав до 4,70 злотих. Це кінець слабкої польської валюти?
У четвер вранці долар дорожчав порівняно зі середою на 3 гроші за злотий, але з годиною курс долара знову пішов угору і о 9.30 був уже на рівні 4,82 злотих, що на 0,07 злотих вище, ніж у середу. Чи можуть виграти ті, хто купив американську валюту до рішення ФРС підвищити процентні ставки?
Зміст
Будь-які валютні прогнози, не плекатимемо ілюзій, сьогодні є ворожіннями. На жаль, не тільки надійні ринкові індикатори, а й ринкова гра тих, хто інвестує у великі суми валюти, влаштовують сценарії курсу валюти, принаймні, на короткі періоди. Тому навіть професійні прогнози, засновані на сильних знаннях та досвіді аналітика, часто виявляються невдалими.
Таким чином, будь-яке інвестиційне рішення на користь купівлі або продажу певної валюти в будь-який момент години має прийматися виключно інвестором, виходячи з його власних переконань.
Якщо ви керуєтеся фундаментальними посилками, ви повинні це сказати нинішня система на валютному ринку приблизно відповідає їхній реальній силі – можливо, за одним винятком: надто високий курс долара по відношенню до євро, а отже, і злотого. Це пов’язано з високим процентним ставкам ФРС і нижчим, хоча історично високим, підвищенням ставок Європейським центральним банком, який нещодавно підвищив ставки євро на 75 базисних пунктів, хоча аналітики вважають, що для того, щоб конкурувати з доларом, ЄЦБ повинен сміливіше підвищувати ставки .
У цій сфері члени FED у США перебувають у схожій ситуації, перед ким 2 листопада було рішення щодо ставок відсотків за дол. США. Це може мати вирішальне значення для подальших рухів на валютних ринках.
[ad_2]
Source link