“ТРИБУНА” – На Закарпатті стартував проект “Кіно заради Перемоги”

58

В обласному центрі Закарпаття стартував національний тур «Кіно заради Перемоги!» на підтримку захисників та вимушено переміщених осіб.

Першими глядачами кінопоказу стали закарпатські правоохоронці. Їм презентували військову екшн-драму режисера Тимура Ященка «Черкаси» про останній український корабль біля Криму, початок окупації півострова та героїчний опір команди екіпажу.

Цей фільм – про нескореність та незламність українців перед врагом. Події 2014р. перегукуються із сьогоденням, коли наша країна продовжує впевнено протистояти повномасштабному вторгненню російського агресору.

Кінопокази в межах національного туру на Закарпатті за організаційного та інформаційного сприяння обласної військової адміністрації продовжуватимуться, аби в цей складний час підтримати якнайбільше людей на шляху до нашої Перемоги!

Проект «Кіно заради перемоги!» реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації «Дивись українське!» та за підтримки фонду «МХП-Громаді», МВ «УкрКіноФест», МВ «Спілка підприємців теле- та кіноіндустрії», окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з ОВА та Національною поліцією України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВSource link