“УСІ Одеса” – Окупанти обмежили доступ до Запорізької АЕС, щоб перепідключити станцію до Криму

192

Російські загарбники обмежили доступ персоналу до Запорізької атомної електростанції. На майданчик пропускають лише оперативний персонал, який забезпечує функціонування енергоблоків.

Про це повідомили у Національній атомній енергогенеруючій компанії «Енергоатом».

За інформацією організації, найближчим часом РФ планує зупинити енергоблоки та відключити їх від ліній зв’язку видачі потужності до української енергосистеми. Раніше у компанії повідомляли, що оккупанти готуються перепідключити електростанцію до Криму.

Наразі військові Росії шукають постачальників палива для дизель-генераторів, які мають включитися після зупинки енергоблоків та за відсутності зовнішнього енергопостачання для систем охолодження ядерного палива, – зазначили у «Енергоатомі».

Вночі 19 серпня російські оккупанти вели обстріл у напрямку навчально-тренувального центру (НТЦ) станції. До цього, ввечері до Енергодару прибула велика знімальна група з російського телебачення, які разом із представниками ФСБ Росії на території ДК «Аліса» провели спільне нараду.

Точно зафіксовано, що ці обстріли проводилися з двох місць – автовокзалу та знижкового каналу: в першому випадку – 1,5 секунди та удар, а в іншому – удар лунав через три секунди. ЗМІ, щоб звинуватити ЗСУ у цих обстрілах – додали до «Енергоатомі».

Раніше на USIonline.com

Окупанти у Енергодару: люди вийшли на дорогу зупинити супротивника (відео)

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagramдивіться на Youtube.

Джерело https://usionline.com/okupanty-obmezhyly-dostup-do-zaporizkoi-aes-shchob-perepidkliuchyty-stantsiiu-do-krymu/[ad_2]

Source link

" " " "