Майже 200 країн досягли історичної угоди щодо захисту біорізноманіття

142

 

Представники понад 190 країн світу схвалили історичну угоду щодо подолання руйнування десятиліттями довкілля, що загрожує світовим видам та екосистемам.

Як передає Укрінформпро це повідомляє France24.

Головуючий на марафонському саміті ООН з біорізноманіття (COP15) міністр навколишнього середовища Китаю Хуан Руньцю оголосивши про прийняття відповідної угоди на нічному пленарному засіданні в Монреалі та вдаривши молотком, викликавши гучні аплодування делегатів.

Таким чином він відхилив заперечення Демократичної Республіки Конго, яка відмовилася підтримати текст, вимагаючи збільшення фінансування для країн, що розвиваються як частину угоди.

Зазначається, що після чотирьох років напружених переговорів понад 190 держав об’єдналися навколо угоди, спрямованої на спасіння земель, океанів та видів рослин від загрязнення, деградації та кліматичної кризи.

Згідно з угодою, до 2030 року 30% планети стане охоронюваною зоною, а країнам, що розвиваються, щорічно виділятимуть 30 мільярдів доларів допомоги на охорону природи.

Екологи вже порівнюють цю угоду з епохальним планом світу щодо обмеження глобального потепління до 1,5° Цельсія згідно з Паризькою угодою.

Чи знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-каналаби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


[ad_2]

Source link