“За Збручем” – За прихисток переселенців мешканцям Тернопільщини компенсували понад 34 мільйони гривень – Новини Тернополя та області

111

Понад 34 мільйони гривень отримала Тернопільська область на компенсацію витрат за житлово-комунальні послуги власникам житла, що безоплатно прихистили внутрішньо переміщених осіб, а також установ та організацій.

Нагадаємо, що таку компенсацію Правительство виплачує з березня цього року. Кошти на це йдуть, як з державного бюджету, так і з міжнародних організацій.

– З березня Правительство підтримує власників житла та місцеві бюджети – тих, хто прихистив у собі внутрішньо переміщених осіб, – розповіла Софія Близнюк, заступник директора департаменту – начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Тернопільської ОВА. – Їм надається компенсація за комунальні послуги. На 4 серпня за компенсацією звернулося понад шість тисяч власників житла в області. За весь період, тобто чотири місяці, в область зайшло для власників житла 18,7 мільйона гривень. Це підтримка для мешканців. Сподіваємось, що вони будуть платити за комунальні послуги, якими скористалися переселенці. Також Правительство компенсує комунальні послуги організаціям та установам, які приймають ВПО. Для них надійшло 15,4 мільйона гривень. Загалом область отримала понад 34 мільйони підтримки, як від держави так і від міжнародних організацій. Компенсація продовжується. Вона триватиме доти, доки в нас будуть жити внутрішньо переміщені особини.

Софія Близнюк нагадала, що жителі області, які поселили у собі внутрішньо переміщених осіб, можуть повідомити про це керівництво територіальної громади. А в перших числах місця, з 1 до 5, їм треба написати заяву до органів місцевого самоврядування щодо компенсації комунальних послуг.

Джерело https://zz.te.ua/za-prykhystok-pereselentsiv-meshkantsiam-ternopil-shchyny-kompensuvaly-bil-she-34-mil-yoniv-hryven/

Source link