“Закарпаття онлайн” – Мешканця Берегівщини, що налагодивши схему переправлення ухилянтів, взято під варту із заставою (ФОТО)

65

Мешканця Берегівщини, що налагодивши схему переправлення ухилянтів, взято під варту із заставою (ФОТО)


Чоловіка підозрюють у сприянні незаконному переправленню кількох осіб через державний кордон України з корисливих мотивів (ч. 3 ст. 332 УК України).


Як установили правоохоронці, закарпатець налагодивши механізм перетину військовозобов’язаними чоловіками, які намагалися уникнути мобілізації, державного кордону. У середині серпня підозрювань підшукав чотирьох осіб, які мали на меті незаконно покинути територію держави. Здобувши від них оплату в розмірі 7000 доларів США, він підшукав спільника, який мав провести осіб до лінії держрубежу в межах с. Вари на Берегівщині та надати вказівки до її подальшого перетину.


Того ж дня ухилянтів із провідником викрили прикордонники. Останньому вже раніше повідомлено про підозрення та обрано запобіжний захід – тримання під вартою із заставою 78 тис. грн. Підозрюваний житель Берегівщини намагався сховати свою причетність до протиправних дій і навіть тимчасово змінив постійне місце проживання, орендуючи житло в іншому населеному пункті. Там його виявили прокурори спільно з поліцією та оперативниками Мукачівського прикордонного загону. При собі у чоловіка виявили близько 10 тисяч євро готівкою. Досудове розслідування наразі триває, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.31 серпня 2022р.

Теги: перерпавлення, ухилянті, вартиSource link