ZAXID.NET – СЗГ попередили про можливі провокації на кордоні України з Білоруссю

59

До Мінська прибули найманці російської приватної військової компанії «Ліга». Вони можуть улаштувати диверсії у білоруських містах чи провокації на кордоні з Україною. Зокрема, росіяни можуть влаштувати диверсії у районі населених пунктів Пінськ, Іваново та Кобринь.

За інформацією Центру національного опору, створеного Силами спеціальних операцій ЗСУ, 20 вересня до Мінська прибули найманці ПВК «Ліга», які можуть бути залучені до організації провокацій на українському кордоні.

«За інформацією від білоруського підпілля, до Мінська прибуло 130 найманців ПВК «Ліга» з особистим оружням та боєприпасами»– зазначено у повідомленні.

22 вересня на територію охоронного підприємства “ГардСервіс”, де базуються найманці, привезли 300 одиниць української військової форми, яку росіяни захопили на складах у Херсонській області.

“ГардСервіс” не просто приватне охоронне підприємство. Воно є першим подібним підприємством у Білорусі та створене спеціальним указом Олександра Лукашенко у 2019 році. Базуються «охоронці» на території колишнього центру підготовки білоруських спецпризначенців», — розповіли у Центрі національного опору.

Зазначимо, що 17 вересня Білорусь знову продовжила військові навчання з росіянами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділити її та
натисніть
Ctrl+Enter

Джерело https://zaxid.net/sso_poperedili_pro_mozhlivi_provokatsiyi_na_kordoni_ukrayini_z_bilorussyu_n1550164Source link