Шепетівчанин бронзовий призер Чемпіонату світу з важкої атлетики

Спортсмени Хмельниччини уже не вперше стають призерами та переможцями спортивних змагань, вкотре доводячи свою майстерність

765

Так,  у місті Джидда, що у Саудівській Аравії, закінчився Чемпіонат світу  з важкої атлетики. В ньому взяли участь юнаки та дівчата віком до 17 років. Україну представила збірна команда з 8 спортсменів, повідомили у Хмельницькій ОДА.

Серед них був і студент Подільського державного аграрно-технічного університету Сергій Колесник з Шепетівки. Шепетівчанин виступив досить вдало, здобувши для нашої країни єдтну «бронзову» нагороду.

Юнак змагався у ваговій категорії 67 кг, виступав у ранзі чемпіона Європи U18. Під час змагань юнак  спочатку у ривку у другій спробі зафіксував 121 кг. У поштовху підкорив 150кг. Тож із сумою 271 кг посів третє місце, поступившися спортсменам з Таїланду та Колумбії.