TOPNews – Легка атлетика МЕ. Єва Свобода відразу за п’єдесталом пошани на 100 метрів, Джейкобс найшвидший серед чоловіків

197

Єва Свобода посіла четверте місце у фіналі з бігу на 100 метрів на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики. Година полячки на трасі у Мюнхені – 11,18 секунди. Золоту медаль несподівано завоювала німкеня Гіна Люкенкемпер.

До кінця боротьбу за медалі вели три учасники, які прийшли до фінішу майже одночасно. Зрештою, німкеня Люкенкемпер випередила швейцарку Муджінгу Камбундію на тисячні частки секунди, а бронзова медаль чемпіонату Європи дісталася найшвидшому у півфіналі британцю Деріллу Нейті, який поступився Люкенкемперу лише на 0,01 секунди.

Серед чоловіків переміг італієць Марселл Джейкобс, вирівнявши рекорд чемпіонатів Європи – 9,95 секунди, срібну та бронзову нагороди здобули британці Жернел Хьюз та Джеремая Азу – 9,99 та 10,13 відповідно. Четвертим став словак Ян Волко – 10,16.

Пшемислав Словіковський та Домінік Копець, які вибули у півфіналі, у фіналі не брали участі.