17-річний юнак втопився за 20 метрів від комунальної рятувальної служби.

3129

У Летичеві 17-річний юнак втопився поруч із рятувальною комунальною службою. Підліток пішов на дно буквально за 20 метрів від будиночку рятувальників. Його намагалися врятувати друзі -спільними зусиллями їм навіть вдалося витягнути потопельника із води. Лише після їхньої операції з порятунку нагодився рятувальник. Першу допомогу надав, утім, зробив це  запізно. Юнак помер до приїзду швидкої. ДСНС-івці обласного управління почали бити на сполох. Кажуть, цей кричущий випадок трапився через бездіяльність місцевої влади. У чому вона полягає та що треба зробити, аби не допустити біди?

Про те, що на річці Вовк поруч посту комунальної служби рятувальників топиться підліток дснсівці, кажуть, дізнались запізно. Близько 17-ої їх повідомили медики, котрих викликали люди. Лишень отримали виклик – одразу кинулись на місце пригоди.

Дснс-ий підрозділ до рятування хлопця насправді залучатися й не мав. Контроль даної території – обов’язок комунальної рятувальної служби на воді. Вона діє при Летичівській ОТГ далеко не перший день. Очільник структури переконує, даний прикрий випадок стався не з вини його підлеглих, хлопець втопився з власної необережності – купався там, де заборонено. Не заперечує, так роблять всі – і жителі, і гості районного центру.

Відсутність офіційного місця для купання, насправді – одна із головних причин загибелі підлітка, кажуть дснсівці. Люди пірнають де-інде, тому і топляться.

До речі, для того, аби на річці Вовк відкрити офіційний пляж Летичівській ОТГ багато коштів не знадобиться. Після того, як офіційно визначать місце, яке тут, кажуть дснсівці, є, слід обстежити дно, гарно його почистити, встановити інформаційний стенд, буї і змусити комунальний рятувальний підрозділ працювати. Усе необхідне – катер, водолазне спорядження то що в них є – немає бажання. І дещобракує людей. Наразі на місці чергує один рятувальник, а це – недостатньо, переконують в державній службі надзвичайних ситуацій краю.

Якщо б навіть молодь полізла у воду, за присутності рятувальника на місці у випадку екстренної ситуації можна було б зреагувати швидше і, можливо, врятувати життя. Хоча у даному конкретному випадкуговорити про це, на жаль, запізно.

 

" " " "