Ми продовжуємо розповідати про хоробрих жінок. Наша третя історія про Олену Коломієць

1932

Вони керівниці, відповідальні і все встигають. Ми продовжуємо розповідати про матерів, які стали номінантами щорічної премії «Мама року». У третьому сюжеті ми покажемо історію Олени Коломієць, яка спільно із чоловіком виховує трьох дітей, двох – із особливими потребами. Та це не завадило жінці реалізуватися і в материнстві, і в громадській діяльності.

Олена Коломієць – мама трьох дітей. Старшому синочку Платону – 10 років. Він завзятий відмінник, а ще встигає відвідувати гурток боротьби, займатися футболом, братиучасть у модних показах і фотосесіях. Середня донечка Поліна і трирічний Павло теж не поступаються у своїх захопленнях, хоча із народження вони не чують. До прикладу, донька успішно опановує гру на скрипці і танцює.

А непосидючий Павло готується до відвідування дитячого садочка, де зможе вдосталь награтися. Бути активними і не сидіти вдомамалечі допомагають сучасні медичні технології. Зараз вони проходять активну слухо-мовленнєву реабілітацію в спеціальних слухових протезах. Вони здатний замінити функцію вуха у людей із важкою втратою слуху.

Олена має активну життєву позицію. Захоплення дітей забирають чимало часу, адже нерідко доводиться бути у кількох місцях одночасно. Для жінки тримати все під контролем, встигати і підтримувати інших приносить справжнє щастя.

Маючи досвід виховання особливих дітей і величезне бажання допомогти іншим, які втратили слух, наштовхнуло Олену на створення власної громадської організації «Право чути». Жінка переконана, кожна людина заслуговує на право бути почутоюнезалежно від обставин.

Потрапити у номінацію «Жінка – хоробре серце» для Олени – справжній виклик. Адже її прагнення бути чудовим прикладом мами та жінки, яка пишається дітьми і вірить у їх успіх – найголовніше. Її історія про те, як не впасти духом, не замкнутися у біді, не сховатися від друзів та близьких.

Свою історію Олена Коломієць розповіла в рамках премії «Мама року Хмельниччини-2020». Голосування за номінанток  триватиме до 30 червня. Прочитати усі історії і зробити свій вибір можна на сторінках ГО «Бути жінкою» у фейсбуці та інстаграмі.

" " " "