9-ий регіональний конкурс рекламних робіт .

1295

9-ий регіональний конкурс  рекламних проектів пройшов у Хмельницькому. Участь у ньому взяли більше двохста студентів  з різних міст. Молодь у своїх конкурсних роботах зобразила не лише приклади комерційного продукту, а й соціальні теми.  Кращими визнали плакати на тему війни , булінгу  та  шкідливих звичок.

Конкурс  рекламних проектів – знову у Хмельницькому  Національний університет приймає гостей з різних міст країни. Найкреативніші роботи отримали  визнання експертів.

Серед найбільш поширених тем , що зобразили студенти – війна, соціальні проблеми сучасного суспільства та реклама продукції. Приймалися до участі і колективні роботи. Іван з товаришами  створив колаж на тему осмислення людських цінностей.

Молодь дуже чутлива до проблем сучасного суспільства. Саме цим пояснюється така велика кількість учасників цьогорічного конкурсу.

Загалом, цьогоріч конкурс  отримав понад 140 робіт , кожна з яких цікава та заслуговує на увагу.

Організатори сподіваються , що наступного року конкурс отримає статус всеукраїнського та стане гарною платформою для пошуку молодих талантів у рекламній галузі.