Абітурієнти готуються подавати заяви до вишів.

1343

Набір у студентські лави. Цьогоріч вступна кампанія до вишів стартує з 12 липня. Створення електронних кабінетів абітурієнтами розпочалося ще 29 червня. Тож подавати документи, як і в 2016-у, можна буде дистанційно.

З 12 по 26 липня кожен бажаючий  вступити до вищого навчального закладу зможе подати документи. Зробити це можна буде через інтернет – таким чином у приймальних комісіях поступово відходять від черг. За відсутності доступу до всесвітньої мережі  у будь-якому навчальному закладі можна буде скористатися комп’ютером.Проте, якщо є розбіжності у написанні прізвища, абітурієнт вступає за квотами, або має спеціальні умови – можна подати і паперову форму заяви. До послуг решти – електронні кабінети.

Цьогоріч  абітурієнти мають можливість подати документи у 9 вишів. При цьому вступнику потрібно буде зробити наголос на пріоритетності.

Одним з нововведень є те, що у 2017 році  Міністерство  освіти та науки встановило три категорії коефіцієнтів до конкурсного балу. Перевагу при вступі матимуть випускники сільських шкіл, вступники з пріоритетністю на математичні та інженерні спеціальності, а також за регіоном проживання. Цієї вступної кампанії дійсні сертифікати ЗНО 2017 та 2016 року. Зарахування на бюджетну форму навчання проводиться до 5 серпня, а на контрактну – до 30 вересня.

 

" " " "