Абітурієнти вчилися писати творче завдання з мови та літератури.

901

Підготовка до ЗНО . Днями фахівці Вінницького центру оцінювання якості освіти провели тренінг для абітурієнтів. Бажаючим у травні здати тести  з української мови та літератури запропонували  написати творче завдання. Саме  у ньому випускники роблять найбільше помилок.

У 2018-му  випускники професійно-технічних закладів  складатимуть підсумкову атестацію у формі ЗНО. Нинішні школярі завітали до національного університету, аби спробувати себе у творчому завданні з української мови та літератури. Саме за нього найбільше можна отримати балів у підсумку.

Свої знання діти можуть перевірити онлайн або на пробному тестуванні , участь у якому коштує 129 гривень. А от подібні тренінги є безкоштовними. Фахові консультації надають викладачі та спеціалісти Вінницького центру оцінювання якості освіти. Реєстрація на основну сесію  ЗНО триває з 6 лютого до 19 березня.

Спробувати себе у творчому завданні приїхали близько шести сотень школярів  з міста та трьох районів області. Майбутні студенти реєстрували свої анкети без прізвищ, лише за порядковими номерами. За ними можна буде згодом дізнатись результат на сайті центру.

Як кажуть майбутні студенти, написати 3 завдання тестового зошита непросто, адже тут потрібне творче мислення та відсутність хвилювання.

ЗНО з української мови та літератури стартує 24 травня, а найперший тест, який складуть абітурієнти буде математика.