Акул пера привітали з професійним святом

729

6 червня акули пера відзначатимуть професійне свято. Ця дата указом першого Президента України Леоніда Кравчука визнана Днем журналіста України. Обласна влада вирішила привітати хмельницьких медійників раніше.

Щороку медійників Хмельниччини вітають чиновники у своїх робочих стінах. Цього року атмосферу вирішили змінити – журналістів запросили до Меджибізького замку.

Відзнаки отримали як колективи, так і окремі журналісти. Оксана Бабенкова  у медійній сфері працює вже п’ять років. Хоча спеціальної освіти не має, проте жодного разу не хотіла змінити свою професію.

Петро Лічман журналістиці віддав майже сорок років свого життя. Каже, що досі пам’ятає перший матеріал після якого остаточно визначився з фахом та покликанням.

Багато років на Хмельниччині діє обласна спілка журналістів, до якої зараз входить близько трьохсот п’ятдесяти працівників медіа. Її очільник тішиться, що в нашій області вже тривалий час не спостерігається тиску на свободу слова.

Під час урочистої частини та привітань від влади наш телеканал також отримав відзнаку за розвиток журналістики в регіоні.