«АРТ-колаж 2018» розпочався!

925

У Хмельницькому стартував «АРТ-колаж 2018». Музейний мистецький фестиваль відбувається вже шостий рік поспіль. Проходить він в рамках Міжнародного дня музеїв, який відзначають 18 травня. Три дні насиченої творчості пропонують організатори. Цього року родзинкою мистецького фестивалю став запрошений художник Борис Єгіазарян. Для містян він запропонував художній майстер-клас.

Мистецький травень триває. У Хмельницькому обласному художньому музеї  стартував «АРТ-колаж 2018». Перший день мистецького фестивалю розпочався із майстер-класу від запрошеного художника Бориса Єгіазаряна. Одну картину створювали усі присутні. Для митця такий експеримент – перший.

Тільки от замість музики натхненниками цього разу були люди. І перший помаранчевий мазок по полотну створив яскравий настрій для майбутньої композиції.

І так полотно поступово почало наповнюватися усіма кольорами веселки. Кожен намагався проявити себе. Учасники кажуть, кольори обирали підсвідомо.

Коли за годину спільної роботи картину хмельничан можна було вважати завершеною, художник розкрив свої наступні наміри – він забирає її до Києва.

Та, головне, обіцяє її повернути до музею. Вже зовсім іншою.