Без газу та світла: у Хмельницькому опалювальний сезон може розпочатись не для всіх.

542

Без газу та світла: у Хмельницькому опалювальний сезон може розпочатись не для всіх. Жителі багатоповерхівки по вулиці Нижня Берегова ризикують всю зиму провести у холоді та голоді. Новобудова хоч здана й заселена, тут і досі відсутні усі необхідні комунікації. Люди кажуть, побоюються, що до холодів їх так і не проведуть. Адже, від забудовника роками чують лише обіцянки.

Пані Галина – багатодітна мати. Разом із родиною в нову оселю переїхала лише кілька місяців тому. Забудовник не дотримався строків щодо здачі житлового будинку. За документами власниками квартир люди мали стати у 2016-му, а фактично ключі від житла отримали наприкінці 2018-го.

Сусідка пані Галини Наталя також свого часу сподівалася на добропорядність контори-забудовника.

Сьогодні жінка жодним обіцянкам забудовника не вірить. Адже мало того, що на житло чекала понад два роки, наразі живе ледь не в печерних умовах. В квартирі – погано зі світлом і зовсім відсутній газ.

Пан Олександр хоч діток немає, без газу взимку життя у власній квартирі також не бачить.

Люди кажуть, скільки не спілкувалися з забудовником останній весь час годує обіцянками у телефонному режимі. Люди кликали пана на збори – він не прийшов. Утім на відстані повідомив, у тому, що комунікації недороблені винні всі, але не він.

До слова, справу у Хмельницькгазі і справді обіцяють завершити наступного тижня. Кажуть, незважаючи на те, що договір із забудовником підписали ще у 2017-му, а кошти отримали лише в травні поточного року, працювати на будівництві не припиняли. Щоправда це стосується виключно зовнішніх мереж.