«Час Т» для Хмельницького. В місті презентували платформу для розвитку незалежного театру

1461

«Час Т» для Хмельницького. В місті презентували платформу для розвитку незалежного театру. Громадську організацію «Центр розвитку театру «Час Т» створили кілька місяців тому. За підтримки міськради театрали отримали невеличке власне приміщення під сцену на вулиці Проскурівського підпілля, 71.Старт незалежного театрального сезону відбудеться вже цієї неділі – до дня міста проведуть театральний марафон.

Одразу п’ять вистав до дня міста підготували театрали. Новостворена громадська організація ГО «Центр розвитку театру «Час Т» підготувала справжнісінький марафон, розповідає її керівник Дмитро Гусаков.

Вистави анонсують різножанрові, аби залучити до них якнайбільше глядачів. Три із п’яти із постановок покажуть у приміщенні, що має стати сценою для незалежних служителів  Мельпомени за адресою Проскурівського підпілля, 71. Вистави безкоштовні, та місця малувато – лише 30 метрів квадратних, тож глядачів просять попередньо зареєструватися на сторінці у Фейсбуці. Так об 11:30 Хмельницькі міми розпочнуть марафон, який продовжать лялькарським майстер-класом.

Надалі громадська організація планує щотижня проводити театральні дійства у своєму приміщенні. Та до співпраці закликають усіх охочих.

 

" " " "