Черговове тренування було проведено на базі ПАТ «Хмельницькгаз»

936
 Координаційною групою Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Хмельницькій області систематично проводяться спеціальні антитерористичні тренування для перевірки антитерористичної та антидиверсійної захищеності об’єктів інфраструктури та рівня готовності адміністрації, служб безпеки та охорони до реагування на надзвичайні події.
 Черговове тренування було проведено на базі ПАТ «Хмельницькгаз» (м.Хмельницький проспект Миру, 41). Відповідно до задуму та з метою з’ясування реального стану захищеності була здійснена спроба умовного мінування. Працівники охорони та персонал підприємтва належним чином зреагували на можливу небезпеку. У заході, окрім оперативників СБУ, взяли участь працівники ДСНС та ГУ Нацполіції в Хмельницькій області, а також персонал підприємства.
 За результатами здійснених заходів КГ Антитерористичного центру надала практичні рекомендації щодо підвищення рівня захищеності об’єкта та здійснює контроль за усуненням виявлених недоліків. З початку року Управлінням СБУ проведено вже понад 20 подібних тренувань на різних об’єктах критичної інфраструктури регіону, особливо важливих об’єктах енергетичної галузі та транспортної системи, місцях масового перебування людей.

" " " "