Чим зайняти дитину після школи? У Палаці творчості є різні напрямки позашкільної освіти.

922

Вихідними у Хмельницькому презентували цікаве дозвілля. На майданчику біля кінотеатру Шевченка розмістилися педагоги гуртків Палацу творчості для дітей та юнацтва. Вони наглядно демонстрували свої вміння і те, чому можуть навчити дітей.  Декоративно-прикладне мистецтво, технічна творчість, танцювальні та вокальні гуртки – невеликий перелік доступного для розвитку дітей.

В гурток бісероплетіння можна записатися із п’яти років. Вже такі маленькі діти почнуть створювати вироби, які навчаться цінувати. Також такий вид діяльності допомагає розвинути дрібну моторику рук і розширить уявлення про форми та кольори.

Вже майже півстоліття функціонує гурток авіамоделювання. До нього записують учнів починаючи з п’ятого класу. Для початку їх навчають азам. Потім переходять до завдань, які пов’язані з інженерією. Також займаються виготовленням та запуском кордових авіамоделей, майструють літаки, які керуються пультом управління. І зовсім нещодавно розпочали збирати дрони.

З 2005 року на базі діє гурток юного журналіста. На даний момент такий гуманітарний напрямок користується неабиякою популярністю. На базі існує одна група, у якій навчаються дівчата різного віку. Такий напрямок розвиває комунікацію, навчає писати цікаві статті та, звісно, дає можливість друкуватися у місцевих виданням. За чотирнадцять років вони досягли чималих успіхів.

Зазвичай, саме позашкільна освіта визначає вибір професії у майбутньому.

На презентацію прийшли вже майже випускники танцювального гуртка. Вони одинадцять років пліч-о-пліч виступали та тренувалися. Кажуть, саме цей гурток їм допоміг знайти кращих друзів.

Загалом на базі палацу творчості дітей та юнацтва пропонують вісім основних напрямків позашкільної освіти.

Різноманіність пропозицій допоможе знайти дитині гурток, який буде відповідати її бажанням та талантам.