День прапора у Хмельницькому

1089

У вишиванках та з квітами. На центральній площі  міста сотні хмельничан відзначили День Державного Прапора України. Спочатку на майдані Незалежності пролунала молитва за тих, хто боронить незалежність у незалежній країні, а потім у небо над містом здійнялися синьо-жовті кульки та двоколори. Родзинкою дійства стала презентація першого прапора, що замайорів над Хмельницьким ще у березні 91-го, тобто за півроку до проголошення незалежності.

У вишиванках та з квітами. На центральній площі міста сотні хмельничан відзначили День Державного Прапора. Так, Міла Сергіївна завітала з онукою. Каже, у таке свято, прийшла, аби вшанувати тих, хто боровся за Україну.

Для Марії Василівни День прапора – особливе свято, бо ж національний символ -наша гордість, звитяга та мужність.

Саме молитвою за тих, хто боронить незалежність у незалежній країні і розпочалися святкування Дня Прапора у Хмельницькому. Не обійшлося дійство без покладання квітів, а потім, як символ свободи, у небо полетіли синьо-жовті кульки та двоколори.

Родзинкою дійства стала презентація першого прапора. У міській раді показали стяг, що замайорів над Хмельницьким ще у березні 91-го, тобто за півроку до проголошення незалежності.

Згодом, каже міський голова, біля стягу з’явиться історична довідка. А щодо святкування, то вони не завершуються, натомість – набирають обертів.