День тюльпанів та троянд: скільки напередодні 8-го березня вартує чоловіча увага.

1035

День тюльпанів та троянд. 8 березня вже близько ,а, отже, час вітати жінок. Бо, незважаючи на те, що Міжнародний жіночий день офіційно відмінили, святкувати його продовжують. Принаймні сильна половина людства уже ринулася купувати квіти.

В Хмельницькій підземці – людно. За день – свято 8-го березня. І нехай офіційно його відмінили, вітати жінок хмельницькі чоловіки продовжують. Принаймні квіти як головний атрибут Міжнародного жіночого дня розмітають навіть напередодні. Найбільшим попитом цьогоріч користуються тюльпани. Можливо тому, що вони – найдешевші.

Вибір тюльпанів в хмельницькій підземці кращий аніж в Голландії. До речі, більшість квітів якраз звідти і везуть. Власне тому, перед святом ціни на них і зростають.

Дещо дешевше вам обійдуться тюльпани українського «виробництва».

Ось ця панянка, котра на власній присадибній ділянці зрощує цей пахучий товар переконує, наробитися біля кожної квіточки треба чимало. Тому, і ціна відповідна.

Своє чи закордонне чоловіки вибирають в основному за розміром гаманця. Наявна пропозиція справді тішить. Принаймні око. Бо коли чуєш ціну на деякі композиції, в’януть вуха.

Такі букети чоловіки мало купують, не приховує продавчиня. Каже, їх беруть, в основному жінки. Представники сильної половини людства, якщо прагнуть розкошелитись, платять за троянди. Вони напередодні жіночого свята вартують від 30 до 50 гривень.