Діти з особливими потребами відзначали День матері.

1894

У Хмельницькому центрі-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Школа життя» відзначили День матері. Діти співали, танцювали, розповідали вірші і підготували вітальні листівки власноруч. Також до закладу завітали волонтери другої музичної школи міста та допомагали організувати святковий виступ дітей із особливими потребами.  

Такі зворушливі пісні про маму співали вихованці центру соціальної реабілітації «Школа життя». Також підготували вірші та листівки до Дня матері. До заходу залюбки приєдналися учні Хмельницької музичної школи №2. Розповідають, приходять до дітей як волонтери та допомагають підготуватися до виступів. І самі виступають для малечі.

У реабілітаційному центрі заходи приурочені Дню матері відбуваються традиційно. Тут вважають – для дітей таке свято вважливе. Вони ретельно готуються, виготовляють листівки, вирізають паперові квіти та репетирують щирі пісні для матерів.

Пані Галина вже шостий рік працює вихователем у реабілітаційному центрі «Школа життя». Розповідає, що такі заходи дуже зворушливі, оскільки діти із особливими потребами залишилися в родині разом із батьками. Що вкотре доказує – материнська любов безмежна.

 

" " " "