Донька чоловіка, що загинув при аварії маршрутки у Хмельницькому, вимагає громадського контролю транспортних засобів

Жінка вважає, що громадський контроль змусить перевізників більш ретельно ставитись до безпеки маршрутних перевезень

2029

На сайті електронних петицій у Хмельницькому з’явилась пропозиція від Аліни Козік, яка пропонує запровадити в місті громадську перевірку перевізників, що працюють на міських маршрутах.

Жінка пояснює свою ідею тим, що більшість аварій за участю маршруток трапляються через неякісний техогляд транспортного засобу перед виїздом або й взагалі його відсутність. Тому вона пропонує запровадити громадську перевірку таких транспортних засобів.

“Так, ми не спеціалісти, але взяти участь та зафільмувати, сфотографувати – це вже більше буде стимулювати перевізників проводити ці перевірки щодня, як того вимагають від них. Звичайно, ми можемо запросити взяти участь і засоби масової інформації, так само можемо поділитися результатами перевірок в соцмережах, для того щоб громада мала уявлення про стан транспортних засобів”, – пише жінка у своїй петиції.

Читайте також: 20 лютого 2014 у Хмельницькому на Майдані мали розстріляти сотні людей: зізнання таємничого пранкера

Далі вона перелічує вади, що найчастіше зустрічаються в маршрутках і які власники транспортних засобів мали б усунути в першу чергу. Зокрема, брудні, заяложені сидіння. Можливо вони й не становлять безпосередньої небезпеки для життя і здоров’я людей, однак викликають у пасажирів відчуття огиди. Вікна в маршрутках нерідко заклеєні скотчем, а люки не закриваються або не відкриваються.

“Це безпека наша, ваша, ваших дітей та близьких. Ми платимо за проїзд і маємо вимагати якість і безпеку”, – підсумовує жінка і додає: – Ця петиція розміщена донькою загиблого в аварії маршрутного автобуса «Озерна-Лезнево».

Свою петицію жінка доповнила знімком. Очевидно це фото аварії, в якій загинув її батько.