Другий день Mo/Dni у Хмельницькому

909

Мода для всіх… Другий день фешн-фесту Mo/Dni присвятили дитячій моді. Юні манекенники дефілювали по подіумі, який розмістили поблизу кінотеатру Шевченка. Тут свої колекції показали шість виробників одягу для школярів та дітей дошкільного віку. На відміну від дорослих показів, для дітей організували і ярмарку, аби батьки могли одразу зібрати своїх чад до школи.

Юні моделі вправно дефілюють на подіумі фешн-фесту Mo/Dni. Перший показ хмельницький виробник дитячого одягу присвятив шкільній моді – різновидам учнівської форми. Крім одягу, для навчання показали й повсякденний дитячий одяг. Зокрема ця марка – спеціалізується на дівчачому вбранні – до дванадцяти років.

Цілком погоджується із колегою по цеху і пан Павло. Він – представник ще однієї торговельної  марки нашого міста. Теж шиють переважно до дванадцятирічного віку. Для кожної пори року обирають свої матеріали: віддають перевагу натуральним тканинам.

Аби хмельничани дізнавалися про своїх виробників і купували хмельницьке – мета цього фешн-фесту Mo/Dni. Керівниця управління економіки міськради, яке допомагало проведенню фестивалю, зізнається