У Старокостянтинові на шість спортивних майданчиків стане більше

1178

Шість нових майданчиків та спортивний зал під відкритим небом. У Старокостянтинові не на жарт взялися за спорт. Три футбольні площадки у місті над Случем вже облаштували, ще три – у планах. Будівельні роботи, а також вже встановлені вуличні тренажери інспектував сам міський голова Микола Мельничук.

Ще донедавна мікрорайон Металіст, що у Старокостянтинові, мав старенький спортивний майданчик. Тепер тут кипить робота, а зовсім скоро замість вже звиклої площадки з’явиться нова та сучасна.

Сучасний майданчик, який отримають жителі мікрорайону Металіст, – далеко не перший у Старокостянтинові. Попередньо місто отримало такі ж дві площадки. Вони, до слова, вже здані в експлуатацію.

Цього року, окрім вже зведених, місто отримає ще три нових спортивних майданчики. Усі об’єкти, каже міський голова, облаштують поблизу навчальних закладів.

Тож до кінця року, якщо, звісно, держава виконає свої зобов’язання, Старокостянтинів розживеться на шість спортивних майданчиків. У перспективі, каже Микола Мельничук, сучасних площадок ще побільшає.

Тож у Старокостянтинові не на жарт взялися за спорт. До слова, зводять тут не тільки спортивні майданчики. Так нещодавно у місті з’явилися дві локації вуличних тренажерів.

Вуличні тренажери ми вирішили проінспектувати самі. Міський голова, Микола Мельничук, погодився бути нашим гідом у спортивному залі під відкритим небом.

Спортивний куточок вмістив майже два десятки тренажерів, кожен з яких призначений для виконання певних вправ. Так у вуличному залі можна укріпити м’язи спини, накачати сталевий прес або ж підкоректувати талію.

Аор: Щоправда, вулична тренажерка – далеко не вся спортивна гордість школи. Незабаром тут з’явиться сучасне футбольне поле.

Тож Старокостянтинів однозначно буде з активним дозвіллям. Наразі місто – одне з найспортивніших у області і цю позицію тут здавати не збираються, натомість роблять усе можливе, аби бути кращими.