Герої Небесної Сотні в бронзі.

1181

Герої Небесної Сотні в бронзі. В Хмельницькому на День Незалежності відкрили новий пам’ятник. Минуло три роки від початку перших пострілів на Майдані в Києві, і стільки саме часу пішло на виготовлення скульптури. Близько тони бронзи знадобилося для спорудження монументу. Композиція символізує боротьбу добра і зла.

Так Хмельницький міський голова і дочка героя Небесної Сотні урочисто відкрили пам’ятник.  Відтепер це місце розповідатиме про події на Майдані в Києві трирічної давнини. Та, нажаль, боротьба ще не завершена. І для кожного містянина цей монумент стане прихистком, де можна помолитися за рідну Україну. І згадати тих, хто поклав своє життя за її незалежність.

Близько тони бронзи пішло на його виготовлення. Відтепер у місті з’явився новий символ незламного українського духу. Скульптори зобразили відрубану голову ворона і крило голуба, на якому викарбувані обличчя сучасних героїв України.

Дизайном скульптури  займалася ціла родинна.

На відкритті пам’ятнику не обійшлося без провокацій. Один чоловік прийшов з написом на підтримку соціалізму. Та вже за мить плакат розтрощили, а чоловікові довелося пояснювати власні дії поліції. Та все минулося без бійок і настрою присутнім не зіпсувало.

 

" " " "