Хмельницький – перше місто в Україні за  темпами забезпечення житлом атовців

1727

50 на 50: у Хмельницькому впровадять іще одну програму із забезпечення житлом ветеранів АТО. Відповідно до неї бажаючі учасники бойових дій шляхом співфінансування «власна кишеня – міський бюджет» зможуть придбати квадратні метри. Ця програма у місті – третя за ліком і почне працювати уже наступного року. Влада обласного центру не вигадувала велосипед – просто продублювала загальнодержавну, яка є ,утім, практично не працює.

Хмельницький – на першому місці в Україні за темпами забезпечення житлом атовців. Наразі в обласному центрі діє аж дві власні програми. Відповідно до першої учасникам російсько-української війни вручають ключі від квартир, які місто отримує від забудовників – в рахунок пайової участі за будівництво. Друга фінансується з бюджету міста – за рахунок виділених коштів атовцям компенсують вартість житла.

На черзі – третя програма, реалізацію якої планують на рік наступний – 50 на 50.

В проекті бюджету на 2019-ий на дану програму заклали понад мільйон із бюджету. Міський голова каже, якщо вона буде користуватись попитом – суму збільшать.

На сьогодні в обласному центрі квартири отримало понад 90 атовців. Придбання більше ніж половину квадратних метрів фінансувало місто. На жаль, власними силами – без державної допомоги закрити житлове питання військовослужбовців місто не може. Адже наразі на черзі – близько півтисячі учасників бойових дій.