ХМКР talks вперше у Хмельницькому

1396

Симчишин, Ференс, Жмеренецький… Перший ХМКР talks пройшов у Хмельницькому. Розповіді від тих, хто прагне та діє в останній літній вечір 2017-го прослухало кілька сотень молодих містян. Мотиваційні лекції від успішних хмельничан організував місцевий молодіжний клуб розвитку, аби надихнути до рішучості якомога більше молоді. Футуролог, мандрівники, політолог та міський голова – зі сцени театру ляльок кожен мотивував по-своєму.

Так про свої перші дні у Хмельницькому розповідає нинішній міський голова обласного центру Олександр Симчишин з і сцени театру для ляльок. Ту уперше проходить ХМКР talks. І мер один із спікерів цього мотиваційного дійства.

Успіх – поняття для кожного індивідуальне й особливе. Та кожен із спікерів переконує, знайшовши своє покликання, знайшовши себе у світі можна стати успішною людиною. І це не залежатиме від статків, від освіти чи від статусу. По суті – щастя дорівнює успіху. А ще – можливість творити майбутнє, переконує футуролог Олексій Жмеренецький.

Втім, передбачення, як-то кажуть, річ невдячна. Нині спрогнозувати перебігш подій на п’ять-десять років фактично нереально, та дуже багато людей береться за цю справу.

Міський голова, футуролог, політолог і подружжя мандрівників – спікери першого ХМКР talks. Вони мають змотивувати до дій молодь Хмельницького.

Крапки на цьому форматі не ставитимуть. Надалі проводитимуть подібні мотиваційні заходи у навчальних закладах міста.

" " " "