І тур Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд

1241

Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Шепетівка та Полонне. В обласному центрі завершився весняний етап Чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих команд. Щоправда, переможця поки що немає, адже проходять змагання  у два етапи. Наступний – осінній. Власне, за підсумками двох етапів і визначать кращу чоловічу команду області з баскетболу.

Спортивні емоції, шалений темп та майстер-клас від зірки українського баскетболу. У Хмельницькому завершився весняний етап Чемпіонату області з баскетболу. За перемогу змагалися чоловіки.

Команду з Полонного представляє Вільгельм Мар’янович. У місцевій ДЮСШ чоловік не один десяток років виховує майбутніх баскетболістів. Нині кращих своїх учнів привіз позмагатися за титул чемпіона області з баскетболу.

Власне, Полонне і розмочили чемпіонат. Першу гру тамтешні баскетболісти зіграли з Шепетівкою.

Щоправда, жодної гри полонські баскетболісти не виграли, тим самим зайняли четверту сходинку чемпіонату. Втім, з огляду на те, що команд тільки чотири, участь – це вже перемога. На третьому місці закріпилися шепетівчани, у Хмельницького – дві перемоги, кам’янчани – перші. Щоправда, поки що не переможці, адже проходять змагання  у два етапи. Наступний – осінній. Власне, за підсумками весняного та осіннього етапів і визначать кращу чоловічу команду області з баскетболу. Можливо, саме ця команда і представлятиме Хмельниччину у Аматорській лізі України з баскетболу.

 

" " " "