Із чим зустрінуть новий навчальний рік школи Гуменецької ОТГ.

1157

Бруківка, оновлений ганок і реконструйований харчоблок, а ще «знання зі стелі» – Колубаївська школа готується до Дня знань. В НВК навчається усього 80 дітей. Закладу сорок років. І чи не вперше за цей час тут зробили повноцінний ремонт деяких приміщень. Кажуть, це стало можливим лишень після децентралізації. Невеличке на 600 душ село Колубаївці входить до складу однієї з найбагатших в Україні ОТГ – Гуменецької. За три роки самоврядування тут провели водогони і вуличне освітлення в усі населенні пункти, відремонтували будинки культури і реорганізували освіту.  До кінця року планують перекрити дахи ще у трьох навчальних закладах.

 На шкільному ганку кипить робота. До 1-го вересня лічені дні. Бруківку вже поклали, лишилося довести до ладу фасад.

 Новий навчальний рік учні Колубаївської НВК зустрінуть не лишень відремонтованим подвір’ям і ганком. Гордість закладу – харчоблок і їдальня. До слова, вона тут зі сценою.

 Загальний кошторис робіт 200 тисяч гривень. Окрім ремонту тут ще й нове кухарське  обладнання: плити, мийки, столи і витяжка щойно розпаковані.  

 Зазнав якісних змін і навчальний процес.

 Освітяни кажуть, такий прийом сприяє кращому запам’ятовуванню і розрахований в основному на молодші класи. Нині вперше за парти тут сяде лишень  5 –ро малюків. Клас для них готовий на 100%. Є навчальна література, розвивальні ігри, парти, ну і звісно, необхідна оргтехніка. Поки є час класний керівник першачків студіює «мультимедію».

  У Колубаївському НВК навчається 80 дітей. Заклад один із восьми, що є в Гуменецькій ОТГ. Голова громади каже, 80% усіх надходжень йде на утримання освіти. Попри це тут вирішили, що усі діти пільгових категорій харчуватимуться безкоштовно.

 Тут і надалі планують підвищувати якість освіти, бо впевнені сільські діти повинні мати рівні умови із містянами. До кінця року, обіцяє голова громади, перекриють дахи ще у трьох школах сіл Нігин, Думанів, Сахкамінь.