У Ходорівській ЗОШ навчати дітей по-новому почнуть за електронними підручниками.

1466

Не гірше, аніж у Гуменецькій ОТГ до нового навчального року підготувалися й у Колибаївській. Принаймні Ходорівська ЗОШ хоч сьогодні готова приймати учнів. За три роки функціонування об’єднаної територіальної громади тут замінили систему опалення, перекрили дах і створили сучасний харчоблок. Вчителі кажуть, керівництво ОТГ робить усе задля комфорту дітей. Тут їх – 110-ть. 7-ро із них цьогоріч навчатимуться за програмою нової української школи. Для цього мають усе необхідне, окрім підручників. Це – загальнодержавна проблема, вирішити яку, каже вчителька, буде не складно.

Навчальний рік у Ходорівській ЗОШ розпочнеться за кілька днів. Нова українська школа вітатиме 7-ро діток. Для них тут обладнали прекрасну класну кімнату за усіма вимогами, поставленими Міністерством.

Наразі книги для першачків – єдина проблема, яка турбує керівництво ЗОШ перед навчальним роком. Кажуть, за три роки функціонування ОТГ всі наявні в освітньому закладі вирішили. Хоча, додають, досконалості меж немає.

Загалом на території Колибаївської ОТГ – 3 школи. Дві із наповненням понад 100 діток, а в одній навчається ледь більше 40-ка. Голова громади не приховує, якщо кількість діток зменшиться, школу можуть ліквідувати. Адже, бюджетне фінансування розраховане лише на заклади, у яких навчається понад 25 учнів. Каже, звісно, примушувати батьків переводити діток в іншу школу не буде. Хоча, як альтернатива для них – школа у Ходорівці. Сюди мають придбати шкільний автобус і організувати підвіз.