Junior Z для школярів.

3072

Від вчителів до школярів. У Хмельницькому відбувся перший спортивний фестиваль JuniorZ. Ще минулого року до міста завітав Олександр Педан. Тоді він презентував шість спортивних модулів для фізкультурників. Нині ж він та його команда показує вісім простих видів спорту для учнів.

Фризбі, регбі, бадмінтон, хортинг, флорбол, петанк, чирлідинг та корфбол. У таких видах спорту мали змогу позмагатися учні місцевих шкіл. Команда спортивного руху Junior Z приїхала до міста, щоб дати можливість спробувати власні сили у нових  видах спорту. Для того, щоб гідно презентувати новостворену команду із чирлідингу, учениці одинадцятого класу готувалися понад тиждень. Кажуть – вперше доведеться танцювати перед такою кількістю людей.

Цього року із міського бюджету виділили 50 тисяч гривень на придбання спортивного інвентарю. На заході кожна школа отримала сертифікат, який дозволяє отримати приладдя за потребою школи.

Пропоновані види спорту легко втілюються у життя будь якого учня. Дисципліну можна обрати за індивідуальними потребами кожного із них.