У Хмельницькому завершився Кубок «Новатора»

711

«Новатор», «Серце Поділля», «Новатор-2-Прикордонник» та «Житичі». У Хмельницькому завершився Кубок «Новатора». Товариський турнір перед стартом Суперліги хмельницькі волейболісти організовують не вперше. Основна мета – подивитися на що здатна команда після міжсезоння та як вливаються у склад новачки.

«Новатор», «Серце Поділля», «Новатор-2-Прикордонник» та «Житичі». Цими вихідними ці чотири команди змагалися за чемпіонство у Кубку «Новатора». Товариський турнір хмельницькі волейболісти організовують щороку. Перед стартом Суперліги, кажуть, це – найкращий спосіб подивитися на що здатна команда після міжсезоння та як вливаються у склад новачки.

Найкраще зігралися після міжсезоння волейболісти вінницького «Серця Поділля». У фіналі з рахунком 3:1 вони перемогли «Новатор».

А ось «Новатор» поки що тільки зігрується.  Тому й, кажуть самі гравці, у повну силу на товариському Кубку не виступили.

Вже у цю п’ятницю та суботу стартує Суперліга. Для «Новатора» це буде перший домашній поєдинок. Тож, 14-го та 15-го вересня у рідних стінах місцеві волейболісти прийматимуть суперника з Сум.