Керівники дитячих літніх таборів та рятувальники зібрались за круглим столом перед початком оздоровчого сезону

1435

 

 

 

12 травня рятувальники зібрали за круглим столом керівників літніх оздоровчих і відпочинкових дитячих таборів Хмельниччини. Тема зустрічі — забезпечення пожежної і техногенної безпеки дітей під час літнього відпочинку. Вирішували, як забезпечити школярам надійний захист від усіх ймовірних загроз. Про що домовились – у наступному сюжеті.

Напередодні оздоровчої кампанії рятувальники зустрілися із керівниками літніх дитячих таборів краю. Тема зустрічі — забезпечення пожежної і техногенної безпеки дітей під час літнього відпочинку.

У засіданні круглого сталу брали участь представники Держпродспоживслужби та Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

 

Напередодні відкриття відпочинкових змін необхідно виконати протипожежні заходи та особливу увагу звернути на наявність і відповідність первинних засобів пожежогасіння, протипожежну сигналізацію, стан електромережі та інше. А табори, що мають власні пляжі, повинні привести їх у відповідність до вимог Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

 

Кожен працівник обов’язково має пройти інструктаж щодо дій під час надзвичайних ситуацій. Лише тоді двері літнього табору будуть відкриті для відпочиваючих.

 

Після круглого столу усі учасники зустрічі ознайомилися із експонатами Виставки пожежно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

 

" " " "