Марина Бортник-Гулевата отримає грант від Президента на постановку вистави «Свято онлайн»

2073

Хмельничанка отримає грант від Президента на постановку своєї п’єси. Вона носить назву «Свято онлайн» і спрямована на показ однієї із проблем сучасної молоді – соціальних мереж і груп самогубців у них.  Марина Бортник-Гулевата авторка п’єси працює у Хмельницькому театрі імені Михайла Старицького, і вже не вперше матиме справу із молодіжними постановками. Рік тому на сцені театру грали «Втечу з майбутнього».

Троє молодих театральних дарувань отримали гранти від Президента України на реалізацію своїх творчих проектів у галузі театрального мистецтва. Так Юлія Журавкова із Києва ставитиме «Мартінову брехню», Іван Уривський зі Львова – «Перехресні стежки», а хмельничанка Марина Бортник-Гулевата – «Свято онлайн».

Написала п’єсу Марина ще кілька років тому, а в кінці минулого року фактично повністю її переробила. Тепер тут вісім ролей. З них лише дві для дорослих. Ставитимуть «Свято онлайн» на сцені театру імені Михайла Старицького, керівництво якого пішло назустріч втіленню в життя ідеї. Тим паче, що рік тому тут вже ставили «Втечу з майбутнього» – виставу про підліткові проблеми.

На постановку соціально важливої вистави «Свято онлайн» із держказни виділять п’ятдесят тисяч гривень. Поставлять її орієнтовно в другому півріччі 2018-го. Це стало можливим, зокрема і завдяки Хмельницькому міському голові, який надіслав свою рекомендацію Міністерству культури України.