Маємо своє, а купуємо закордоном.

852

Маємо своє, а купуємо закордоном. Україна підписала договір про закупівлю гелікоптерів у Франції на мільярд гривень. І це тоді як наша держава входить до п’ятірки країн, які виготовляють авіаційні двигуни. Ба більше – самі гелікоптери. Одне із таких підприємств – Волочиський машинобудівний завод, яке нині працює на пів потужності.

Маємо своє, а купуємо закордоном. Україна входить до п’ятірки країн, які виготовляють авіаційні двигуни. Натомість ми на мільярд гривень підписали договір про закупівлю гелікоптерів у Франції. Це – нечувано, обурений лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Про це політик заявив на зустрічі із працівниками Волочиського машинобудівного заводу – філії Мотор-Січі, яка виготовляє авіадвигуни.

А тим часом наше профільне підприємство –  Мотор-Січ працює на півпотужності. Директор Волочиської філії жаліється – замовлень катастрофічно бракує, хоча мають усе, аби виготовити ті ж таки гелікоптери.

Замість того, аби виготовляти високоточну продукцію із високою доданою вартістю, українська влада перетворила країну на сировинний придаток із ринком дешевої робочої сили. «Купуй – українське, плати – українцям» – закон Радикальної партії, який за два-три роки міг би ситуацію в українській економіці змінити кардинально. Його не приймає нинішня Верховна Рада. Натомість ми йдемо у нікуди – беремо кредити від МВФ і підвищуємо ціну на газ – переконаний Олег Ляшко.

В той час, як тільки машинобудівний  Волочиська може заробляти мільярди. При правильному підході. Рецепт знають у Радикальній партії – Олег Ляшко представив майбутнього очільника Міністерства промисловості – Юрія Зінченка. Раніше він керував Маріупольським металургійним комбінатом Ілліча.

Адже промисловість – віддавна була основою української економіки. І має стати нею знову. Це дасть зробити пакет законів Радикальної партії  «Купуй українське – плати українцям».