На Хмельниччині шукають найкращого молодого юриста

1729

Стаж – два роки, освіта – вища… На Хмельниччині шукають найкращого молодого юриста.  Молодого правника  визначатимуть вже втретє. Нині Управління юстиції області оголосило прийом заявок на цей конкурс. Їх прийматимуть до 10-го грудня. Вимоги до претендентів не захмарні – вища юридична освіта, стаж роботи не менше, як два роки та вік до – тридцяти п’яти років.

Ось так минулого року звання найкращого молодого юриста-теоретика отримував Богдан Ткачук. Він – заступник декана юридичного факультету Хмельницького університету управління і права. Каже отримати таке звання почесно – це визнання праці людини.

А доповідь адвоката Богдана Ткачука була присвячена законодавчим прогалинам у аграрній галузі та ІТ-сфері. Юрист отримав перемогу у номінації – найкращий правник-практик. Втім, вважає, поділ на теоретиків і практиків – недоцільний.

І справді – цьогоріч на учасників конкурсу чекають новації. Минулі роки визначали одразу двох найкращих юристів: теоретика та практика. Переможець-2018  буде лише один.

Аби стати найкращим треба мати вищу юридичну освіту й не менше як два роки трудового стажу. Охочим взяти участь у конкурсі треба подати заявку в юстицію й вказати свої досягнення.

На переможців, крім почесного звання, чекають і подарунки.