Найбідніші депутати обласної ради

1999

Голі, босі і при владі! Деякі обласні депутати вражають здатністю до виживання.  Бо як іще пояснити, що зуміли прожити без грошей. Найбідніший у фракції «Свобода»  – наймолодший обранець ради,  Віктор Бурлик. Діяч надактивний на публіці.

І  абсолютний «пасив» на трудовій арені. Щонайменше три роки поспіль 26-річний обранець безробітний. Ані житла, ані автомобіля, ані родини. Єдине, що значиться у електронній звітності –  Товариство зобмеженою відповідальністю “ТЕР-ФРУКТ”, де Бурлик  кінцевий беніфінціарій.   Решта інформації відсутня.

Найбідніша у фракції «За конкретні справи» – активістка Наталія Вишневська. Депутатка, як і пан Бурлик, щонайменше три роки без роботи і без доходів, принаймні –офіційних.

Ще торік «герегівка» декларувала лишень сина, квартиру у Красилові і 455 гривень доходу на рік!!! Так- так, вам не почулося – 455 гривень! Як вижила – незрозуміло! Однак вже цього року у панянки дивовижним чином з’явилися житловий будинок і 60 тисяч гривень заощаджень! Про походження майна в декларації ані словечка! Хіба що підробляє на акціях протесту і депутатських зверненнях.

Найбіднішим серед «ляшківців» виявився старший фельдшер Полонської швидкої допомоги і депутат Микола Жвалюк. У власності квартира, дві земельних ділянки і старенький ВАЗ. За рік разом із дружиною обранець заробив 250 тисяч гривень. Ані кредитів, ані, заощаджень.

Найбідніший серед «Самопомочі» – лікар Микола Янчук. У 2018 році депутат-проктолог разом із дружиною заробив по 100 тисяч гривень зарплати. Ще обидва отримали близько 100 тисяч пенсії. Майно родини: квартира, гараж, дача і чотири земельних ділянки. А ще дві не дешевих    автівки: Volkswagen Tiguan за 600 тисяч гривень і  Peugeot 4008 за півмільйони. Пенсіонери мають немалі заощадження: 740 тисяч гривень готівкою!

Найбіднішою серед аграріїв виявилася багатодітна мати Тетяна Василик.  За рік на трьох роботах аграріївка заробила 144 тисячі гривень.  Ще 150 тисяч у сімейний бюджет додали члени родини: син і чоловік. Тетяна Василик має кредит в 215 тисяч гривень. Брала у 2017-му на автівку. До речі, в гаражі родини – мотоцикл і дві легкові машини. Нерухомість: дві квартири у Шепетівці і три земельних ділянки. А ще пані Василик володіє трьома підприємствами – однак доходу від бізнесу схоже немає.

Найбідніший в президентській «солідарності» виявися заввідділенням хірургії Старокостянтинівської  лікарні Микола Гнатюк.  Доходи за рік – 203 тисячі гривень і 42 тисячі пенсії. Внесок дружини 250 тисяч зарплати і 8 тисяч пенсії. А ще подружжя отримало 82 тисячі відсотків за банківськими вкладами. До слова, на рахунках мають 350 тисяч гривень.   Нерухомість: три будинки і п’ять земельних ділянок.

А от визначити «злиднів» у наступній фракції виявилося завдання не з простих, бо бідних там немає! Член  «Батьківщини» усі як на підбор! Тому назвати фермера Анатолія Перейму бідним, можна лише умовно. Разом із дружиною володіє 5тьма земельними ділянками, двома  будинками, двома нежитловими приміщеннями і фермерським господарством «Перлина». Однак, схоже, що справи там йдуть не дуже й то добре, бо ані доходу від підприємницької діяльності, ані зарплати обранець не задекларував. Єдине, що значиться у звітності – 115 тисяч дивідендів на рік!   Заощадити пану Переймі вдалося 14 тисяч доларів і 115 тисяч гривень.

І останній бідний депутат обласної ради про якого хтілося б згадати «свободівець» – Володимир Мишко. Діяч – пенсіонер. Два роки поспіль обранець декларував дружину, квартиру, дачу, дві автівки і 70-т тисяч пенсії. А от як він жив у 2018-му – незрозуміло. Бо декларація Володимира Мишка – відсутня. Поки що це перший виявлений нами депутат, який не подав електронної звітності.

" " " "