Онлайн-порадник для майбутніх водіїв презентували у Хмельницькому

905

Що потрібно знати, аби отримати водійське посвідчення? У Хмельницькому регіональному сервісному центрі МВС презентували онлайн-порадник для майбутніх водіїв. Він складається із детальної інструкції, котра проводить людину від зародження самої ідеї до сплати у касу за бланк водійського посвідчення. Корисним порадник стане для тих, хто бажає отримати права уперше, а таких дуже багато – 395 тисяч за минулий рік по Україні й від початку цього року тільки на Хмельниччині більше як чотири тисячі.

Сорок вісім відсотків із тих, хто хоче отримати водійське посвідчення із іспитом впорюються з першого разу. У сервісних центрах МВС намагаються виправити цю сумну статистику – презентували онлайн-порадник.

Абсолютно уся інформація про водійське посвідчення зібрана саме у цьому пораднику. Тут розміщені всі питання теоретичного іспиту і чек-лист для практичного разом із екзаменаційними мапами.

Цими тестами вже скористалися більш як три мільйони разів. Втім, в першу чергу, кандидатам у водії радять уважно обирати автошколу для навчання. Таких закладів на Хмельниччині нині налічують аж п’ятдесят шість. В обласному центрі їх найбільше – два десятки, та не всі ліцензовані.

І, хоч саме посвідчення недороге, разом з іспитом забере двісті двадцять сім гривень, та  навчання в автошколі влетить щонайменше у п’ять тисяч гривень.