Перші в Україні. У Хмельницькому створять Судовий інфо-медіа центр .

1441

Перші в Україні. У Хмельницькому створять Судовий інфо-медіа центр. Він поширюватиме свою дію на територію всієї області. Ініціатором створення такої комунікаційної платформи між судовою системою й засобами масової інформації виступив Апеляційний суд Хмельницької області. Тут, до речі, за останній час почали реалізовувати чимало проектів із відкритості судочинства.

Нові часи диктують нові правила. Судова система намагається налагодити діалог із медівниками. Щонайменше на Хмельниччині. Апеляційний суд області іде у авангарді судів України. Досвід із запровадження відкритості переймають колеги і з Запоріжжя, і з Одещини, і з Сумщини.

І, коли Апеляційний суд відкритість демонструє, то на місцях, у районах, ще не до кінця усвідомили важливість цього. До співпраці із журналістами, прес-секретарів різних рівнів судів, закликав Голова Апеляційного суду.

І це – тільки початок, переконують у суді. Тут наважилися на безперцендентний крок – створити Судовий інфо-медіа центр Хмельницької області.

У Апеляційному суді переконані – інформацію про свою роботу потрібно доносити краянам, так стануть зрозумілішими причини прийняття, або не прийняття, тих, чи інших суддівських рішень. До прикладу, Старосинявщина вже фактично залишилася без жодного судді, по одному працює у Летичівському й Деражнянському районах. З таким навантаженням впоратися не просто.

Найбільша кількість справ пов’язана із керуванням авто у нетверезому стані. Так за півроку 2017-го розглянули стільки ж справ, як за весь 2016-ий.

 

" " " "