Поліцейські на практиці навчали першачків правилам дорожнього руху.

1200

Поліцейські на практиці навчали першачків правилам дорожнього руху. Днями вони завітали до спеціалізованої загалноосвітньої школи № 30, аби позайматися із наймолодшими пішоходами – учнями двох перших класів, котрі стали учасниками загальноукраїнського експерименту переходу на новий держстандарт освіти. Його головний девіз: більше практики – менше теорії. Власне, через це копи не у класі, а на свіжому повітрі, більше дією, аніж словами показали дітям як правильно переходити дорогу, убезпечити себе в машині і повідали про специфіку власної роботи.

Більше практики – менше теорії. Саме цей принцип є основою нового освітнього держстандарту. За яким на Хмельниччині в експериментальному режимі почало працювати 4 школи. Першачки даних навчальних закладів не тільки просидять за партою 12 років, а й навчатимуться не як усі. Замість навчальних планів – тематичні тижні. Й не зовсім звичні уроки.

«Я – школяр» – у рамках цьоготижневої теми малечу навчали бути у соціумі – поведінці в школі, вдома і, звісно, на вулиці, а, отже, і на дорозі. Цьому наймолодших пішоходів навчали поліцейські. Розпочали із загальної інформації.

Наступний крок – навчання правилам поведінки на дорозі. Не у класі, а на свіжому повітрі, більше дією, аніж словами копи показали дітям як правильно переходити дорогу, убезпечити себе під час руху транспорту і таке інше.

Практичні заняття із копами першачкам сподобалися. Кажуть, відтепер краще за дорослих знають що робити, аби не потрапити у халепу на дорозі.

Поліцейські такій обізнаності наймолодших пішоходів справді втішені. Кажуть, зважаючи на перший успіх, подібні уроки проведуть і у решті хмельницьких шкіл, котрі, переконані, нехай і не мають стосунку до освітнього експерименту, з радістю долучаться до таких нововведень в навчанні.

 

" " " "