Рейд по перевізниках

1137

680 гривень за «зайців». Нещодавно працівники УкртрансБезпеки та патрульні поліцейські міста здійснили профілактичний рейд по перевізниках. Для відпрацювання обрали територію центрального автовокзалу. Власне, там під приціл тандему потрапили маршрутки, тролейбуси, автобуси, таксі – це міські, а також міжміські пасажирські перевезення.

Разом і батька легше бити. Нещодавно працівники УкртрансБезпеки та патрульні поліцейські міста здійснили профілактичний рейд по перевізниках. Для відпрацювання обрали територію центрального автовокзалу.

Під приціл УкртрансБезпеки та патрульних поліцейських потрапили маршрутки, тролейбуси, автобуси, таксі – це міські, а також міжміські пасажирські перевезення.

А ось за «зайців» прийдеться заплатити. Якщо на перший раз водіїв «пробачають», то на другий – 680 гривень штрафу гарантовано.

Та, здається, кілька сотень штрафу перевізників не лякають. Не зупиняє, навіть те, що фактично водії гребують не лише особистою безпекою, а життям та здоров’ям цілого салону пасажирів.

Та протягом місяця, переконують працівники УкртрансБезпеки та патрульні поліцейські, ситуація покращиться, адже у місті стартує комплекс профілактичних заходів «Перевізник. Зима-2017».

 

" " " "