«Школа сучасних лідерів»

861

Три дні, аби закріпити за собою статус лідера. У Хмельницькому завершився пілотний проект «Школа сучасних лідерів». Її організовували у міській раді. Для старту обрали лише 50 учасників. Увесь час вони навчалися правильній комунікації та азам самоврядування. Такий проект допоможе школярам краще розуміти, як допомогти своєму місту розвиватися й надалі.

Наталія Васількова навчається у одинадцятому класі. Кілька тижнів тому дізналася про старт нового проекту для активної молоді. Не вагаючись вирішила спробувати власні сили та надіслала свою анкету. Каже, щоб її помітили вписувала усі свої досягнення, навіть зовсім маленькі, бо дуже хотіла потрапити у список кращих, оскільки звикла завжди перемагати.

Кожен присутній у пілотному проекті «Школа сучасного лідера» переповнений амбіціями та націлений на власний розвиток у місцевому самоврядуванні. А от їхні тренери намагаються показати головні механізми роботи з владою, які допоможуть реалізовувати задумані проекти у своєму місті.

Навчальна програма тривала три дні. За цей час молодь змогла закріпити за собою статус лідера та дізнатися чимало корисної інформації.

Загалом за останні роки молодь Хмельницького таки змогла показати свої сили та наполегливість. Лише завдяки їхнім мріям, у місті таки буде «Молодіжний парк». До слова, поки єдиний у Україні.  Створять «Молодіжний центр» – простір, де діти можуть себе реалізовувати.

У Хмельницькому й надалі будуть розвивати проект «Школа сучасного лідера».