Солодкі вихідні.

930

Солодкі вихідні. У Хмельницькому відбувся традиційний фестиваль «Медовий спас». Вже третій рік поспіль місцем проведення обирають парк культури та відпочинку імені Михайла Чекмана.  Програма фестивалю була наповнена майстер-класами та виступами художніх колективів.  Для відвідувачів пасічники підготували різноманітні продукти бджільництва, та, головне, кілька сотень літрів свіжого та корисного меду.

Липовий, гречаний та різнотрав’я. У Хмельницькому відбувся фестиваль «Медовий спас». Третій рік поспіль до міста приїздять пасічники із усієї області. Кожен привозить продукти власного виробництва. Нині прилавки переповнені смачненьким медом. Пасічники кажуть, за ніч до фестивалю добряче попрацювали, щоб привезти тільки найкраще.

Цього року на Хмельниччині найбільше меду вдалося зібрати з соняшників. Як розповідають бджолярі, на полях їх не бракує. А от із гречаним нині дефіцит. Тому і вартість відповідна – 100 гривень за один літр.

Загалом пасічники розповідають, господарі ніколи не наважаться на ярмарок привезти неякісний мед. Та покупцю не завадить вміти його обирати самостійно.

Також на фестивалі вистачало і різноманіття ручних виробів.  Прилавки були наповнені предметами інтер’єру та кухонним приладдям. Також майстрині привезли прикраси, аби показати свої вміння. Пані Олена розповідає, в її колекції безліч авторських прикрас із бісеру. Та й для любителів чогось традиційно українського асортименту вистачало.

За три роки фестиваль вподобався хмельничанам – розповідає Хмельницький міський голова. Адже це чудова можливість провести вихідні із родиною та друзями. Та, головне, придбати якісний  мед із перших рук.