Спецрепортаж . Округ №188 Сергія Лабазюка став осередком дитячих розваг та веселощі

1082

У перший день літа Волочиськ перетворився на справжню країну розваг та дитинства. Позитивні емоції та дитячий сміх заполонив все довкола, адже з самого ранку тут вирували заходи з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей.

Яскраве свято дитинства наймолодшим мешканцям округу №188 за доброю традицією організував народний депутат України Сергій Лабазюк. Стартувала розважальна програма святковою ходою та концертом.  Гостей свята розважали місцеві юні артисти.

Талановиті танцюристи, вокалісти, спортсмени та інші дитячі колективи зібралися на площі, аби продемонструвати здобутки, яких досягли за рік.

В ході святкувань талановитих і працьовитих маленьких громадян Сергій Лабазюк відзначив подарунками. За творчі та спортивні  успіхи діти отримали грошові сертифікати.  А за здобутки в навчанні нардеп подарував найстараннішим учням поїздку до столиці, де їм проведуть екскурсію визначними місцями та Верховною Радою.

Лунали вітання на адресу наймолодших жителів і від керівництва району та міста.

Гарного настрою та позитивних емоцій дітям додали різноманітні розваги. Для малечі підготували безліч повітряних кульок, безкоштовне морозиво та батути. А живі скульптури та ходулісти подарували гостям дійства гарні фото на згадку.

Головною родзинкою  свята стали виступи ілюзіаністів. Переможець третього сезону Всеукраїнського телевізійного шоу талантів  Віталій Лузкар та володар світового гран-прі Віталій Горбачевський  потішили присутніх магічними фокусами.

У другий день літа феєрію дитячого свята влаштували у обласному центрі.  За доброю традицією під час святкувань, як у Волочиському так і у Хмельницькому районах відзначили переможців конкурсу патріотичного малюнку «Моя сім’я – моя країна». За ініціативи народного депутата України Сергія Лабазюка та благодійного фонду нардепа «Ми поруч» конкурс проводять до свята вже третій рік поспіль. Однак, своєю популярності серед дітей він не втрачає.

З поміж кілька сотень учасників найкращих обирали у трьох вікових категоріях. Всі призери, яких нагадаємо було 18,  Володарі третіх місць отримали від народного депутата музичні колонки, телефони та планшети. А ще можливість безкоштовно відвідати разом з батьками аквапарк, що у місті Хмельницькому. А всі учасники, що не здобули призового місця – отримали заохочувальні подарунки.

Окремо подарунками відзначили учасників, роботи яких, на думку журі, містили найбільш глибокий патріотичний зміст. Серед таких й учасниця Марина Масловаська. Головною ідеєю її роботи став образ дівчини-України.

Малечу Хмельницького району та обласного центру теж потішили безкоштовним морозивом, батутами, повітряними кульками, шоу ходулістів та живих скульптур. Такі ж розважальні заходи відбулися за сприяння Сергія Лабазюка у Війтівцях та Наркевичах, Волочиського району.